Oblicz lepszą cenę w supermarkecie według wagi lub objętości!

Ostatnia Wersja

Wersja
Aktualizuj
18 gru 2023
Deweloper
Kategoria
Instalacje
100+

App APKs

Which One Is Cheaper APP

Szybko zobacz najlepszą i tańszą cenę oferty. dla np. Chleb 675 g za 1,88 USD lub chleb 550 g za 1,50 USD: który jest tańszy? Albo 8 czekoladek za 2,80 USD lub 12 za 3,99 USD: co ogólnie jest tańsze?

Szczególnie przydatne przy inflacji i „kurczeniu się”!

Bardzo lekka instalacja, czysta i prosta: Działa w trybie offline. Bez śmieci. Bez uprawnień, bez zakupów.
Więcej informacji

Reklama